Ziaja ulga żel myjący ciało i twarz

Skóra wrażliwa jest szczególnie narażona na działanie czynników zewnętrznych, a jej równowaga może być naruszona nawet podczas ostrożnego mycia. Firma Ziaja poleca więc produkt do skóry wrażliwej – żel myjący ciało i twarz, z serii kosmetyków ulga. Żel szybko przyniesie ulgę podrażnionej skórze, a także delikatnie ją umyje, nie powodując dalszych nieprzyjemnych podrażnień.

Aktywnymi składnikami żelu myjącego są: kwas mlekowy, guma ksantanowa, d-panthenol oraz coco-glucozydy. Składniki te nie tylko łagodnie oczyszczają skórę, ale także stanowią odpowiedź na specyficzne potrzeby wrażliwego i podrażnionego naskórka: dokładnie nawilżają, natłuszczają, odbudowują naturalne bariery ochronne oraz zapobiegają podrażnieniom i zaczerwienieniu. Po użyciu żelu, skóra staje się miękka, gładka, zlikwidowana zostaje nieprzyjemna szorstkość skóry (np. na kolanach czy łokciach).

Żel myjący dostępny jest w opakowaniu 400 ml. Dozowanie ułatwia zamontowana na opakowaniu pompka. Kosmetyk jest bezpieczny dla alergików.

Cześć! Witaj na mojej stronie! Znajdziesz tutaj wiele artykułów o modzie ponieważ jest ona moją wielką pasją. Co jakiś czas pojawią się też artykuły o dbaniu o urodę i najnowszych trendach w stylizacji paznokci. Zapraszam do lektury i komentowania!