Ziaja ulga olejek myjący twarz i ciało

Codzienne mycie skóry może powodować podrażnienia skóry bardzo wrażliwej – by temu zapobiec firma Ziaja opracowała naturalny kosmetyk – olejek myjący twarzy i ciało z serii ulga (linii kosmetyków przeznaczonych do troskliwej pielęgnacji skóry bardzo wrażliwej).

Aktywne substancje działające w olejku to: olej słonecznikowy, olej rycynowy i antyleukina 6. Pierwszy z olejów wykazuje silnie działanie nawilżające i natłuszczające, a także wzbogaca skórę w nienasycone kwasy tłuszczowe, które wzmacniają lipidową barierę ochronną. Olej słonecznikowy działa także kojąco i przyspiesza procesy regeneracyjne naskórka. Olej rycynowy działa natomiast intensywnie nawilżająco, a antyleukina – ochronnie, łagodząco, kojąco i przeciwzapalnie. W działaniu olejku dużą rolę spełnia również witamina E, spowalniająca działanie wolnych rodników.

Olejek dostępny jest w opakowaniu 200 ml, można stosować go do każdego mycia twarzy i ciała.
Wygodę stosowania wzmacnia przyjemna kremowa konsystencja. Olejek jest kosmetykiem hipoalergicznym.

Cześć! Witaj na mojej stronie! Znajdziesz tutaj wiele artykułów o modzie ponieważ jest ona moją wielką pasją. Co jakiś czas pojawią się też artykuły o dbaniu o urodę i najnowszych trendach w stylizacji paznokci. Zapraszam do lektury i komentowania!