Ziaja nuno krem antybaktryjny

Firma Ziaja dba o potrzeby każdego typu skóry swoich klientów. W przypadku skóry zanieczyszczonej, skłonnej do podrażnień i wyprysków, Ziaja poleca klientom krem antybakteryjny nuno.

Działanie kremu Nuno polega przede wszystkim na znormalizowaniu pracy gruczołów łojowych, które powodują nadmierne natłuszczenie skóry. Krem wpływa na zmniejszenie wydzielania tłuszczu, a także złuszcza martwe komórki naskórka. Antybakteryjne działanie kremu powoduje wyraźne ograniczenie rozwoju bakterii, co zapobiega powstawanie krostek i grudek.

Krem Nuno działa również silnie nawilżająco, a jednocześnie jego lekka formuła nie zatyka porów. Krem wygładza skórę i zmniejsza widoczność zmian trądzikowych. Dobroczynne działanie kremu wynika z aktywnych składników: ekstraktu z alg morskich, kwasu salicylowego, d-panthenolu, witaminy E i C oraz Ac.Net.

Krem dostępny jest w opakowaniu 60 ml. Dla zwiększenia skuteczności działania kremu, terapię warto połączyć ze stosowaniem pozostałych kosmetyków z serii Nuno.

Cześć! Witaj na mojej stronie! Znajdziesz tutaj wiele artykułów o modzie ponieważ jest ona moją wielką pasją. Co jakiś czas pojawią się też artykuły o dbaniu o urodę i najnowszych trendach w stylizacji paznokci. Zapraszam do lektury i komentowania!